rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

A.n.e.lie.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Prime
Prime

Pranešimų skaičius : 757

RašytiTemos pavadinimas: A.n.e.lie.   Antr. 08 10, 2010 10:03 pm

Kiekvienas praeivis yra supanašėjąs vienas i kita. Tos pačios akys, ta pati veido mimika ir skubėjimas ir nenustojamo ciklo eiga lyg skruzdes užplūdusios savo megapoli. Aš tapau neatpažįstamas veidas, visi ir kiekvienas. Mane vadina alternatyviuoju žmogumi, universalu. Aš esu tu, o tu esi aš. Kiekviena tavo patirtis žinia ir charakteris įkūnija mane. Aš kauke kiekvienam neturinčiam vardo. Pretendentas ieškantis atsakymu i tai kas jis toks. Kai ta diena kai atsimerkiau mane kažkas apsėdo, žmonės, jų mintys, prisiminimai lėkė prieš akis. Tada klausiau savęs kas aš tokia lyg sudėliota iš žmonių skuteliu, kaip bučiau sulipdyta iš išplėsto žurnalo popierėliu, kurio kiekvienas trupinėlis popieriaus įkūnijo mane. Kiekviena žmogiškoji individualybe įkūnija mane. Viduje pajaučiau tai kaip vienas protas keitė kita lyg mane apsėstų vis kitas žmogus. Man nustatė asmenybes sutrikimą, bet aš gerai žinojau kad nesu ligonis tiesiog per mane kalbėjo ne vienas ir ne du žmonės, o ta pati daugybe žmonių kuri ėjo gatvėmis. Dabar patirtis man nėra problema. Šie sugebėjimai atsirado po to kai aš atsikelia iš po komos būsenos. Mane pačia jau ruošėsi užmigdyti... Bet aš pabudau ir man pasakė, kad aš buvau rasta gatvėje su praskelta galva jau komines būsenos. Kažkodėl nebuvo artimųjų ir šeimos kurie mane pasitiktu todėl ir likau viena šitame beprotiškame pasaulyje su paslaptingais man nežinomais raktais, visiškai jokiu kontaktu neturinčiu mobiliųjų telefonu ir tuščia pinigine kurioje buvo lapelis popieriaus. Mane įvardino tik vienas suglamžytas popierėlis kuriame buvo užrašytas mane įvardijantis žodis A.n.e.lie.

---

Tai RPG apie moteri kuri atsikelia is po gilios komos, be artimuju ir be seimos kuri ja galetu pasitikti. Ji neprisimena nieko is savo praeities o jos asmeniniai daiktai tera mobilusis telefonas, raktai ir tuscia pinigine kurioje parasytas A.n.e.lie. Moteris save taip ir ivardino kaip Anelie. Ta diena kai ji atsikele is po komos ji savyje pajaute gale kurios pagalba ji gali gauti kazkokia individuolia zmogiskaja patirti, charakteri, prisiminimus lyg i jos kuna apsestu kazkas ir ji taptu visai kitu zmogumi jos alternatyvioji puse, lyg ji turetu asmenybes sutrikima, todel ji ikunija kiekviena individuolu zmogu savije, taip tapdama alternatyvusis zmogus universalas. Kiekveinas veikejas kuris zais si zaidima valdys Anelie kaip viena is jos individuoliuju asmenybes pusiu isikunijanciu i jos kuna. Kiekviena asmenybe turi tureti individuolia patirti, charakteri bei prisiminmus kurie nera visiskai pilni ir gal net kazkaip yra susije su sia moterim. Sio RPG tikslas issiakinti kas ivyko pries moters koma ir issiaiskinti kas Anelie istiesu yra, kaip visa tai susije, ir kaip ji yra susijusi su savo alternatyveisiom asmenybem, tuo budu atskleisti ir savo istorijos paslaptis.

A.n.e.lie.

(Ka sudomino rasykit cia.)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://genocodedragonfly.heavenforum.com

A.n.e.lie.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11