rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Simplified version of game (alternative game rules)

Go down 
AutoriusPranešimas
Prime
Prime
avatar

Pranešimų skaičius : 757
Join date : 2009-07-13

RašytiTemos pavadinimas: Simplified version of game (alternative game rules)   Št. 03 21, 2015 2:39 pm

Level- Nustato tavo veikėjo lygi.
Xp- Patirtis kuria gaunat žaidime. kai XP užsipildo jus pakeliat Level.
SP- Taškai kuriuos gaunate pakeldami lygi ir kuriuos galite išnaudoti savo veikėjo tobulinimui.

Stats

Physical-Yra veikėjo fizinė jega ir visi fiziniai atributai. Jis nustato Damage. Damage yra lygiai toks pat skaičius kaip ir physical. Tai Physical=Damage jei Physical:2 tai Damage:2.

Mental- Yra veikėjo metaliniai sugebėjimai ir į tai ieina visi protiniai atributai. Nuo jos priklauso veikėjo mana. Mana yra x5 kartus didenė nei Mental statistika. Tai formulė tokia (Mental x 5 = Mana) pvz.: Mental:2 tai Mana bus 2x5=10; Mana 10/10)

Vitality- Yra veikėjo fizinis atsparumas prieš fizinius faktoriu ir jo gyvibingumas, i jį įeina visi sveikatos atributai. Nuo jos priklauso veikėjo Health. Health yra x5 kartus didenė nei Vitality statistika. Tai formulė tokia (Vitality x 5 = Health) pvz.: Health:3 tai Mana bus 3x5=15; Health 15/15)

Agility- Yra veikėjo vikrumas miklumas ir greitis į jį įeina visi su šiais atributais susiję veiksmai. Nuo jo priklausyt Chance to hit.  Chance to hit (pataikymo lygis) yra skaičiuojamas procentais todėl pradinis chance to hit jei ant Agility statistikos nėra nei vieno taško yra 40%. Kad gauti galutinį pataikymo lygį  Agility padauginam iš 3 ir pridedam 40. Tai formulė tokia ( [Agility x 3]+40= Chance to hit %) pvz.: Jei Agility:3 tai Chance to hit bus 3x3=9+40=49%;  Chance to hit: 49%)

---

Health- Veikėjo gyvybės. Kai veikėjui padaromas Damage nusimuša Health taškus. Jei Health nusimuša iki 0 veikėjas praranda samone arba miršta.

Mana-Veikėjo Mana (Magiška Energija). Kai veikėjas naudoja magija arba veiksmus kurie turi mana mokestį jie numuša manos taškus. Jei Mana nusimušama iki 0 veikėjas praranda galimybe naudotis tais gebėjimais.

Damage- Veikėjo daroma žala priešininkui jei jis pataiko.

Chance to hit- Nustato ar veikėjas pataikys į priešininką ar ne. Metamas procentinis atakos kauliukas jei išmetama lygiai tiek kiek pas priešininką yra Chance to hit taškų arba mažiau veikėjas pataiko į priešininką ir padaro jam žalos. Pvz.: Veikėjas turi Damage:3 ir Chance to hit:49% Jis Meta "Attack" kauliuką ir išmeta 36, jam pavyksta pataikyti ir jis parado 3 Damage priešininkui. Jis pataikė nes šis skaičius yra jo Chance to hit zonoje jei jis būtų išmetęs 50 arba daugiau jam nebūtų pavykę pataikyti, nes jis pataiko tik tada kai išmeta nuo 1-49.

Armor- Šarvai kurie apsaugo veikėją nuo žalos. Nuo priešininko padarytos žalos atimamas šis skaičius ir gautą skaičių atimam iš veikėjo Health. Pvz: Veikėjas turi Armor:2 o priešninkas padaro 5 žalos tai jam priešininkas padarys tik 3 žalos ne jį apsaugo šarvai. (2-5=3 Damage)

Ward/Resistance- Apsauga nuo elementų priešininko efektų. Ward reikia atimti iš daromos elemento žalos o Resistance reikia pridėti prie išmesto effekto kauliuko. Pavyzdziui: Jei Veikėjas Turi Ward/Resistance:-2 Fire/+5 Burn Tai Jei priešininkas padaro Fire Damage: 5  tai Suveikia Ward ir veikėjaui padaro tik 3 Damage (5-2=3 Fire Damage) Jei Efekto kauliukas Burn Suveikia išmetus nuo 1-45% ir priešininkas su kauliuku išmeta 43 jo efektas suveiktų bet veikėjas turi Resistance +5 prieš Burn todėl prie priešininko išmesto kauliuko prisideda +5 ir bendras rezultatas tampa 48 (5-43=48% Burn Effect) todėl priešininko efektas nesuveikia nes jam reikia išmesti nuo1 iki 45 kad efektas suveiktų.)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://genocodedragonfly.heavenforum.com
 
Simplified version of game (alternative game rules)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off Topic :: Off Topic-
Pereiti į: